Liepos 6-oji [L6] ekskursijų festivalis – grįžta!

Liepos 6-oji [L6] ekskursijų festivalis – grįžta!

L6 – ekskursijų festivalis – tai tradicija tampanti aktyvių kauniečių kūrybiška ir jaunatviška iniciatyva. L6 kviečia visuomeniškai visą dieną minėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną bei pažinti patį Kauną plačiau ir giliau.

„Mes raginame išeiti miestiečius švęsti valstybės šventės kartu, ne tik susipažinti su architektūra, istorijomis, bet svarbiausia – su vieni kitais, tapti savesniais. Šis ryšio tarp pačių žmonių, tarp jų ir miesto kūrimas yra esminis, kadangi tik piliečių ryšiais laikosi valstybės.“ – apibendrina Indrė Urbelytė [Ekskursas].

Liepos 6-ąją dieną, ketvirtadienį, nuo 10 val. iki 16 val. ekskursijų festivalio L6 paviljonas įsikurs Laisvės alėjoje, ties Įgulos bažnyčia (Soboru, Laisvės al. 30).

Bus pasiūlyta bent trylika skirtingų temų ir nemokamų ekskursijų. Jos prasidės ir vyks visomis kryptimis pėsčiomis nuo paviljono.

Dėmesio! Registracija internete nėra reikalinga – visi laukiami renginio dieną L6 paviljone. Registracija vyks gyvos eilės principu, bet ne į visas ekskursijas iš karto. T.y. 10 val. bus galima užsiregistruoti į ekskursijas vyksiančias 11-12 val. ir taip toliau iki 16 val. renginio pabaigos.

Renginio programa:

L6_skrajute