Pavasario ciklas „Ekskursas: salonas“

Tai jau septintasis Ekskurso pavasario / rudens ciklas. Šiame, mūsų seniai svajotame, cikle pristatysime atrinktus gyvenamuosius ir daugiabučius namus iš 1918–1940 m. laikotarpio. Pavadinimas „Salonas“ – šiandien jau svetainė – simbolizuoja svečių priėmimą, atsivėrimą kultūrai, užsimenant apie tarpukario Kaune vyravusią saloninę kultūrą, bohemos – menininkų ir intelektualų – sambūrius.

Lankydamiesi privačiuose salonuose pamatysime visą paveldo būklės amplitudę: nuo pabaigtų restauracijų iki „gyvų“ autentiškų detalių.

Tris sekmadienius iš eilės pakviesime į ekskursijas su art deco motyvais ir modernistinėmis gyvenimo vizijomis, skleistomis ir įgyvendintomis Kaune.

Ekskurso formatas nesikeičia: trukmė iki 40 min., pateikiama koncentruota informacija ir atveriamos privačios, paprastai neprieinamos, erdvės.

Visus, norinčius dalyvauti pavasario ciklo „Ekskursas: salonas“ ekskursijose, kviečiame atkreipti dėmesį, kad šįkart lankysimės nedidelėse erdvėse, todėl lankytojų skaičius bus itin ribotas. Iki pasimatymo!